Privatumo politika

Slapukų politika

Mes naudojame slapukus: svetainėje Maloniukelias.lt naudojami slapukai tam, kad pagerintume jūsų naršymą ir patirtį mūsų svetainėje, sužinotume apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuotume srautus, pagerintume svetainės veikimą. Slapukai naudojami ne ilgiau nei tai reikalinga nustatytiems tikslams įgyvendinti.

Slapukai (angl. cookies) – tai tam tikra informacija, kuri įrašoma į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, jums apsilankius interneto svetainėje. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitus programinius duomenis, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų sparčiau ir sklandžiau. 

 

Kokius slapukus naudojame?

Būtinieji slapukai

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis. Būtinieji slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur lankėtės internete.

Analitiniai slapukai

  • Šie slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti jos veikimą. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos, visa jų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.
  • Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą, kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, juos blokuoti.
  • Norėdami išjungti analitinius slapukus, galite įsidiegti „Google“ įrankį, skirtą „Google Analytics“ slapukų blokavimui. Įspėjame, kad tai gali paveikti Jūsų naršymą ir kituose interneto puslapiuose.
  • Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą, ateityje galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai gali paveikti ir kitas jūsų lankomas svetaines.